Kodu > Uudised > Sisu
Pidev valu Machine energia säästmise ja keskkonnakaitse
Sep 20, 2017

Pidev valu Machine energia säästmine ja keskkonnakaitse
Koos industrialiseerimise, linnastumise protsessi kiirendada kiire leviku mootorsõidukite, Hiina linna õhukvaliteedi silmitsi enneolematute väljakutsetega ja uduvine ilm põhjustatud haiguse kõrge nähtus muutub üldist huvi keskmes. Energia säästmine ja keskkonnakaitse on loetletud Hiina riikliku poliitika tee, arengu keskmes korduvalt rõhutanud põhjus või tõttu pidev energia Hiinas, julm reaalsus on olnud pidevalt kutsudes meid iga mill tootmisliini tootjad, oli re-ettevaatlik pidev valu Machine suunas arendada. Järkjärguline ammendumine ressursse, energiasektor, power tarne pinge, halveneva keskkonna, need tingimused on selgelt viinud ees, vaid igaüks teha oma jõupingutusi, et vähendada keskkonna, jooksva seadmed energia keskkonnakaitse, energia tõhusust ja efektiivsust on peamine teema edasise arengu pidev valu masin, ainus viis areng pidevat valu Machine edasi minna. Praegune valtspinkide valtspinkide heitvees, tolmu ja müra, kuigi on olnud oluliselt paranenud, kuid need ja suured rahvusvahelised terasest tootjad Hiina terasetööstuse on tekkinud ka mõned probleemid, tootmise ja müügi kasvu on ikka suur vahe, kuid suur suunaga on rohkem jõupingutusi. Pidev valu masin vastab käik üksuse kiiruste suhtega. Pidev valu Machine saate salvestada vee suures osas säästa gaasi ahju terasest Küte ja küttevõimsust tund võib ulatuda 10 tonni tunnis. Kiiresti panustama rolling Mill äriplaan: Üldine pilk üldist kasu on märkimisväärne. Pidev valu Machine võivad oluliselt vähendada käsitsi, vesijahutus, kõigile rulli toorik ja uurida, kas Euroopa terasetööstuse pakkuda rohkem vaba süsinikdioksiidi heitkoguste kvooti puhastamiseks vett võib taaskasutada ja seejärel filtreerida uus pump Akvatooriumil. See mitte ainult vee tasakaalu, toorik asuvas oksiidi sadestamiseks taastamine probleemi lahendada ja piisavalt vett, et tagada protsessi jooksva vee tarbimine, sest parandab pidev pidev valu Rolling protsessi ja jooksvalt tõhusust.
Tootmise ohutus on esimene mure tootjad probleemi, sest kvaliteeti ja tõhusust mõjutavad otseselt tootjad protsessi, joonistuse ja kas kliendi nõusolek, mängida ühe hea suhe, siis pidev Casting masin tootmisprotsessis probleemi lahendamiseks nii säästa aega ja saab tõhusalt lahendada? Siin on mõned asjad, mis võib sageli ette tulla pidev valu Machine valmistamisel.
Vask pidev valu Machine pideva tootmise kiirus joonistamine on järk-järgult olla sünkroonis lõõmutamine, mis muudab juhtme joonis kui aeglane kiirus ja aeglane, kui läbimõõt on vahelduv, ebaregulaarne muudatused. Selle nähtuse põhjused on järgmised:
1. pinge ladustamise ratas on ebastabiilne. Õhurõhk on tootmise töökoda võib kasutada rohkem, mis põhjustab pidevat valu Machine Õhurõhk kui väikest, mis muudab tanker pinge on konstantne ja kuna rida oleks pidev, et Liisu on tõmbe jõud on ka-constant väärtus, mis võib põhjustada monofilament läbimõõduga kõrvalekalle ei saa täpselt kontrollida.
2. vasktraadist kihav lõõmutamine ratas. See võimaldab vask traat lõõmutatud olekus lahti, kui voolu tihedus on lõõmutamine on suured ja väikesed ja vasktraadist suuremal kiirusel on suhteliselt madal, seega on võib põhjustada tulekahju lõõmutamine ratta vasktraat , Nii et pind pidev valu Machine vasktraadist rolli tõttu säde ja ebaühtlane läbimõõt.
3. Pange peamised mootori käigukasti pikaajalise kasutamise tõttu. Seda saab teha joonistus kiirus fikseeritud kiirust ja veoüksuse kiirus ja kiirus liini ei sobi, nii et moodustub õhuke monofilament.
Lahendus: tanker hea määrimine, vältida oma Kiirraudtee rööbasteede oleva vastupidine hõõrdumise ja seejärel liini vedama; oleva pinge reguleerida nii, et joonistus protsessi on alati lähedal lõõmutamine ratast; Tagada, et lõõmutamine ratta terasest ring terved, vältida pinna terasest ring põhjustatud defektid lõõmutamine praegust ebakindlust. Pidev valu masina pidev valu Machine tegelikku seisundit tagasi: kohandada ratta joonistus põhimõtte järgi, et selle lõõmutamine ratta kiirust / püsikiirusel ratta kiirus = ees libiseda tegur x on ratta läbimõõt kiirus / lõõmutamine ratta läbimõõt lõõmutamine ratta läbimõõt on teada ja fikseeritud kiirust ratta ja lõõmutamine ratta kiirust mõõdetakse. Seega ees libiseda tegur aadressil ja pidevvalu masina võib uuesti paaritunud slip koefitsiendiga. Nõuete täitmiseks.