Kodu > Uudised > Sisu
Pidevvalu masina hooldus
Jun 15, 2017

Pidev valu Machine hooldus

Praegu pidev valu masin tavaliselt keevitatakse tugevdamine, saadetavad seadmed kohapeal saab, kasutajad ei vaja paigaldada, väga mugav. Peamised hooldus ning hooldus meetmed on järgmised:

1, määrimine osad tuleks alati täita õli, tilguti tankimine määrdeained iga klassi ja õli ei ole väiksem kui kahekordne, määrimine iga 20 päeva ning võiks kord tüüpi, õli paak on määritud asendada üks kord iga kolme kuu tagant.

2, Lilian võlli pitsat, peaks põhinema kulumit, vastav või asendamine tihendid.

3, sageli kontrollida steam torud ja junction, ei tohi lekkida nähtus.

4, masin kestab kuus kuud remont, selle osad kontrollida ja teha asjakohased parandamise või asendamise.

5, pidev valamine kohapeal paigaldatud pärast esimese puhastamise, saastest vabastamiseks ja pühi rooste-tõendeid rasva. Kontrollige määrimine punkte ja süstida määrdeõli (rasva).

6 enne sõidu sisse pinge lindi pinge kaudu korrigeerimise ulatus poldid mootori liikumiseks sobiv asukoht.

7, kontrollida, kas lahti kinnitid, steam torud on lekkinud, ringkonna- ja elektriseadmed on ohutud. Elektriküte tüüp pidev valu masin peab olema seadme madalikule.

8, enne Katseseadmel puhastada ruumi 10-15 minutit joosta, et kinnitada masina normaalne töö ja toodangu. Tavaliselt uus masin käik (sh reduktor) varajase kasutamise perioodi jooksul, et vähendada müra.

8, kasutamine steam, sisse tulemas tuleks paigaldada kaitseklapp ja manomeeter, auru rõhk ei tohi segamine tank silindri surve nõuete tundmine. 9, segades pulp vähendada kasutades vastupidine.

10, määrimine osad tuleks alati täitma õli.

11, ei peaks seina seal tooraine lekke nähtus.

12, vöö elastsuse korrapäraselt kontrolli kohandada või asendamine.

13, on keelatud auru toru lekkima, masin peaks kinni, kui klapp on suletud, ja kaitseklapi ohutuse tagamiseks.